​New 180W 19.5V 9.23A Laptop Charger Compatible with Dell Alienware 15 R1 R2 G3 G5;Inspiron One 2350 2320;Precision 15 7000 7510 17 7710;OptiPlex 3011 AIO;M4600 M4700 M4800 DA180PM111 AC Adapter
★★★★★ 4.5 64 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
  • Input: 100V-240V 50-60Hz, Output: 19.5V 9.23A 180W Laptop Dell Charger(Compatible with 150W 130W), Connecter Size: 7.4*5.0mm